Atrakcje zimą

 

Master-Ski Centrum Narciarskie - oddalony od nas o ok. 800m wyciąg krzesełkowy w centrum Tylicza. Różnorodność tras o długości nawet do 1000m. Wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego na miejscu. Do stoku Master- Ski kursuje darmowy SKI BUS.

Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką - największy kompleks narciarski w regionie z koleją gondolową. Mnóstwo tras o różnym stopniu trudności. Na Jaworzynie powstał najnowocześniejszy i najdłuższy snowpark w Polsce. Można również spróbować slalomu o tyczkach z pomiarem czasu!

Tylicz-Ski Stacja Narciarska - urozmaicone 5 km tras o różnym stopniu trudności. Stacja z wyciągiem krzesełkowym. Oddalona od naszej agroturystyki ok. 1,5 km. Spokojna okolica i dobry dojazd.

Trasy narciarstwa biegowego - trasy znajdują się w Tyliczu, w Osadzie Turystycznej Domki w Lesie. Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Trasy ratrakowane o długości od 2,5 do 4km. Więcej tras również w Krynicy- Zdroju.

Słotwiny Arena - kompleks narciarski w Krynicy- Zdroju. Oddalony od centrum. Różnorodność tras, a także atrakcje dla dzieci to miejsce dla miłośników sportów zimowych.

Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego - na terenie Tylicza, a także Krynicy można znaleźć wiele profesjonalnie wyposażonych wypożyczalni sprzętu zimowego.

Stacja Narciarska Henryk - ośrodek narciarski z koleją krzesełkową znajdujący się w samym centrum Krynicy- Zdroju.

Szkoły nauki jazdy - szkoła narciarska Bartek, Pomarańcza, Rafic Ski w Tyliczu, a także wiele innych w Krynicy.

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla- kolej krzesełkowa położona na malowniczych stokach Pustej Wielkiej( 1062m n.p.m.). Aż 6 km tras narciarskich!

Skutery śnieżne - niezapomniane szaleństwo i zastrzyk adrenaliny. Koniecznie spróbuj!

Snow Tubing Tylicz - to zabawa dla całej rodziny!

Kryte lodowisko Krynica - ślizgawki ogólnodostępne, trwają 45min. Dostępne od lipca do kwietnia.

Krynicki Park linowy - park linowy to wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Jest to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Tor gokartowy w Tyliczu - tor gokartowy w Tyliczu zaprasza wszystkich pasjonatów motoryzacji na emocjonujące przejazdy gokartami zarówno w sezonie letnim jak i w zimowym.

Muzeum zabawek w Krynicy - muzeum zabawek "Bajka" w Krynicy-Zdrój to magiczne miejsce, w którym dzieci z radością i zdumieniem odkrywają zabawki swoich rodziców i dziadków, a dorośli z uśmiechem przenoszą się w świat dziecięcych fantazji.

Muzeum dziejów Tylicza - znajduje się w centrum naszej miejscowości. Idealne miejsce, w którym można zapoznać się z historią Tylicza oraz zobaczyć wystawę eksponatów.

Sądecki Bartnik - to osada miodem płynąca. To spełnienie pasji i fascynacji życiem pszczół właścicieli. Piękne miejsce oddalone ok. 39 km od Tylicza w miejscowości Stróże k. Grybowa.

Wody termalne - Bukowina Tatrzańska, Aquacity w Popradzie(Słowacja), Vrbov(Słowacja). Rodziny mogą tu spędzić miło czas korzystając z basenów, a także podziwiać panoramę Tatr.

Jaskinie na Słowacji - na Słowacji znajdują się różnorodne utwory krasowe. Do zwiedzania udostępnionych jest 12 jaskiń.

Kino cyfrowe - dla mniej aktywnych proponujemy wybranie się do nowoczesnego kina z klimatyzacją w Krynicy-Zdrój. Możliwość oglądania filmów w technologii 3D zapewniają widzom niezapomniane wrażenia.