Ferie zimowe w Tyliczu !

 

Spędź ferie zimowe w Tyliczu! Nasza Agroturystyka u Teresy jest idealna na zimowy wyjazd rodzin z dziećmi na narty. Tylickie stoki narciarskie Master-Ski i Tylicz- Ski oferują idealne warunki do nauki jazdy na nartach dla dzieci a także dla dorosłych. Urozmaicone trasy narciarskie, snowpark, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, 6-osobowa kolej Master-Ski z osłonami przeciwwietrznymi, piękne widoki na panoramę Tylicza będą dopełnieniem zimowego wypoczynku w górach Beskidu Sądeckiego.

Nasza Agroturystyka to miejsce z rodzinną atmosferą. Dla rodzin z dziećmi, dla osób, które poszukują kameralnego obiektu z duszą. Miejsca na odpoczynek, które jednocześnie jest niedaleko stoków narciarskich Master-Ski i Tylicz- Ski

Naszym atutem jest kuchnia oparta na tradycyjnych polskich smakach, z dodatkiem ziół. Bogate menu śniadań i obiadokolacji dopełni przyjemności z pobytu w naszym obiekcie. Różnorodne dania skomponowane zostały z myślą także o naszych najmłodszych Gościach. Wasze dzieci z pewnością rozsmakują się w naszych naleśnikach, ręcznie lepionych pierogach, a także zupach - pomidorówka z prawdziwych pomidorów, zupa krem z warzyw albo barszcz czerwony. 

Po nartach dla dzieci przygotowaliśmy popołudniowe animacje. Jest to czas, kiedy wasze pociechy bawią się, rozwijają, nawiązują nowe znajomości a rodzice mają chwilę dla siebie :-). 

Spędź u nas ten cudowny rodzinny czas ze swoimi dziećmi!

Zapraszamy do Tylicza na ferie zimowe!  

 

Pakiet obejmuje:

- Nocleg w przytulnych, komfortowych pokojach

- Śniadania w formie bufetu 

- Obiadokolacje w formie bufetu( zupa, dwa drugie dania, surówki, domowy deser, kompot, woda, kawa, herbata)

- Kawa z ekspresu do posiłków

- Integracyjna biesiada w altanie z bufetem grillowym przy muzyce

- Animacje dla dzieci

- Pokój zabaw 

- Pokój z xboxem

- Zniżki na stoki narciarskie

- Bezpłatny Skibus na stoki Master-Ski oraz Tylicz-Ski

- Bezprzewodowy internet WiFi

- Bezpłatny parking na terenie obiektu

- Możliwość przechowania sprzętu narciarskiego

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacja:
Tel: +48 692 026 249
email: teresasekula@go2.pl